Parents

Informace o Prittu pro rodiče

Děti
V sekci Pritt pro děti nabízíme vašim dětem ve věku od 7 do 11 let koktejl zábavy, informací, kreativních nápadů a užitečných rad a tipů. Vaše děti prozkoumají svět pirátů, rytířů a jiných pohádkových bytostí, které pomohou rozvíjet jejich fantazii. Dále zde najdete základní informace o tom, jak s vyrábí tyčinka Pritt pro děti.

Speciální nápady: Svět dobrodružství a fantazie

Zveme vaše děti, aby s námi objevovaly svět dobrodružství a fantazie: dozví se spoustu zajímavých faktů o pirátech, rytířích a dalších pohádkových bytostech jako jsou obři a víly. Něčemu se přiučí a současně procvičí svou představivost, třeba samy zkusí vymyslet i své vlastní příběhy.

Tvořivé nápady

V této sekci najdou vaše děti široký výběr tvořivých nápadů, které je zajisté oslní. Naše nabídka zahrnuje produkty s vánoční a velikonoční tématikou, výrobky týkající se dobrodružství a fantazie a mnoho dalších.

Vánoční krabice, korunka nebo stáje pro poníky, to všechno jsou nápady, které si vaše děti zaručeně oblíbí, bez ohledu na to, zda jsou to kluci či holčičky. Prohlédněte si fotografie našich nápadů, a vyberte ten, který se vám líbí nejvíce! Jediným kliknutím myší zjistíte, jak při výrobě vašeho favorita postupovat. Držíme vám palce!

Tvoření s kamarády

Děti často dělají rády to, co vidí u svých kamarádů nebo starších sourozenců. Proto v této sekci nabízíme dětem tvořivé příběhy jiných dětí. Ukažte svým dětem jak 8-letá Natálka a 10-letý Filip vyrábí své oblíbené produkty. Možná se i vaše děti budou chtít k jejich tvoření přidat.

Pritt TV

Na Pritt TV mohou vaše děti sledovat výuková videa vybraných tvořivých nápadů. Uvidí tam, jak se produkty vyrábí, uslyší vše o postupu výroby – krok za krokem. Díky naší televizi, si děti jednodušeji vyberou co chtějí tvořit. 

Jak se vyrábí  tyčinka Pritt

Téměř každé dítě zná lepicí tyčinku Pritt a ví k čemu se používá. Ale jen málokdo ví, jak se vyrábí a jaké je její složení. V této sekci získají vaše děti zajímavé zákulisní informace o výrobě lepidel Pritt.